המדינה תשקיע מעל מיליארד ש”ח בפיתוח העיר חריש.

חריש העיר

לאחר שכמעט שנתיים של פעילות מאחורי הקלעים הבשילו והגיעו לכלל סיום, אבל הסיום הזה הוא רק ההתחלה. בשעה טובה ומוצלחת היום אושרה החלטת הממשלה לסיוע בהקמת העיר חריש, שמהווה את התשתית למימוש החזון שלי – ליצור לתושבים יותר חינוך, יותר איכות חיים ויותר נגישות ותחבורה.

יצחק קשת | ראש מועצת חריש

ההחלטה הזאת נוגעת בהרבה מאוד משרדי ממשלה ורבדים של החיים, ואני רוצה להודות מקרב לב לכל השרים שנרתמו, לממשלת ישראל ולעומד בראשה ראש הממשלה בנימין נתניהו.

נדיר לפתוח את החדשות בישראל ולראות חדשות טובות ומפרגנות. בשבוע האחרון חריש זכתה לסיקור חיובי נרחב וחזר תקדים עם החלטת הממשלה שאושרה ביום ראשון.

יש מי שמנסה לנצל את המומנטום בשביל כותרות פופוליסטיות, אבל אני מאמין שהישגים מביאים בזכות עבודה מאומצת מאחורי הקלעים בהרבה רגישות ואחריות. כך הבאתי את החלטת הממשלה, שמשקיעה מעל מיליארד ש”ח בפיתוח העיר חריש לרווחת תושביה, וכך אני פועל גם בשאר המישורים. מוזמנים לראות הערב את מהדורת החדשות של ערוץ 1, בראיון שלי שיעסוק בהחלטת הממשלה ובעוד כמה נושאים שעלו לכותרות לאחרונה.

יש לי עוד הרבה מה לומר אבל בגלל שמחקרים מוכיחים שאנשים מעדיפים לשמוע במקום לקרוא – אתם מוזמנים ללחוץ על הסרטון…

אישור החלטת הממשלה לקידום העיר חרישתושבים יקרים, ב”ה אני שמח לבשר לכם שכמעט שנתיים של פעילות מאחורי הקלעים הבשילו והגיעו לכלל סיום, אבל הסיום הזה הוא רק ההתחלה. בשעה טובה ומוצלחת היום אושרה החלטת הממשלה לסיוע בהקמת העיר חריש, שמהווה את התשתית למימוש החזון שלי – ליצור לתושבים יותר חינוך, יותר איכות חיים ויותר נגישות ותחבורה. ההחלטה הזאת נוגעת בהרבה מאוד משרדי ממשלה ורבדים של החיים, ואני רוצה להודות מקרב לב לכל השרים שנרתמו, לממשלת ישראל ולעומד בראשה ראש הממשלה בנימין נתניהו. יש לי עוד הרבה מה לומר אבל בגלל שמחקרים מוכיחים שאנשים מעדיפים לשמוע במקום לקרוא – אתם מוזמנים ללחוץ על הסרטון…

‎Posted by ‎יצחק קשת-Yizhak Keshet ראש מועצת חריש – Mayor of Harish‎ on‎ ראשון 20 דצמבר 2015

צילום תמוה דף פייסבוק – יצחק קשת-Yizhak Keshet ראש מועצת חריש – Mayor of Harish

נשמח אם תגיבו עם הפייסבוק שלכם

תגובות

אודות מסובין חדשות חרדים

מסובין חדשות חרדים

מסובין – חדשות חרדים. רשת חברתית חרדית ליצירת תוכן וסגנון חיים של חרדים בישראל. חדשות היום. מבזקי חדשות, על פוליטיקה, יהדות, דעות ופרשנויות, לימודים וקריירה, עבודות לחרדים, עסקים וכלכלה, נדל”ן, הייטק ואינטרנט, לייף סטייל חרדי, שירים חסידיים, צרכנות וקופונים, יחסים ומשפחה יזמויות ועוד. בעולמם של חרדים.

בדוק גם

מיילך זילברשלג || אבד צדיק מן הארץ האדמו”ר מזלטשוב איננו

ירדתי לרחוב וראיתי את הרבי מזלאטשוב, הרבי לא הכיר אותי אבל ניגשתי אליו ושאלתיו מה… המשך לקרוא מיילך זילברשלג || אבד צדיק מן הארץ האדמו”ר מזלטשוב איננו

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *