הלל קלמן || השדולה לשוויון הזדמנויות לציבור החרדי

 

השתדלנים באים

לאחרונה הגיע מספר החרדים לשיא נוסף. 50% מהגברים ו70% מהנשים משתתפים בשוק התעסוקה. יחד עם מגמת ההשתלבות, אנו עדים לפערים ברמות שכר ובמגוון התפקידים.

בימים הקרובים, הודות לעבודה מאומצת של חודשים רבים תקום שדולה פרלמנטרית שתעסוק בתעסוקת חרדים. השדולה קמה ביוזמתם של אביגדור רבינוביץ’ (מייסד אתר ‘עבודות לחרדים’) הלל קלמן (מייסד וראש תא הסטודנטים החרדי באוני’ העברית) ויוסי קלאר. באופן טבעי כנושא שחדש יחסית לציבור החרדי האתגרים בו רבים ויש צורך למפות את הסוגיות לעומק.

haredim

אם אתם חושבים שאתם יכולים לתרום לתהליך, יש כאן הזדמנות חד פעמית להשתתף בשדולה ולקדם דרכה פתרונות ואפיקים נוספים עבור הציבור העובד במגזר החרדי.

 

הרשמה: https://goo.gl/gH4yyH

תודה מיוחדת לח”כ פרופ’ מנואל טרכטנברג שהשקיע רבות מזמנו וכוחותיו ששדולה זו תקום. מרגש לראות חבר כנסת שמתאמץ לטפל בבעיה שכמעט ולא קשורה לקהל בוחריו.

 

תמונה הנושא: צולמה במהלך אחד הביקורים בכנסת לקידום השדולה

 

נשמח אם תגיבו עם הפייסבוק שלכם

תגובות

אודות מסובין חדשות חרדים

מסובין חדשות חרדים

מסובין – חדשות חרדים. רשת חברתית חרדית ליצירת תוכן וסגנון חיים של חרדים בישראל. חדשות היום. מבזקי חדשות, על פוליטיקה, יהדות, דעות ופרשנויות, לימודים וקריירה, עבודות לחרדים, עסקים וכלכלה, נדל”ן, הייטק ואינטרנט, לייף סטייל חרדי, שירים חסידיים, צרכנות וקופונים, יחסים ומשפחה יזמויות ועוד. בעולמם של חרדים.

בדוק גם

המטבח של יעל || לארוחת צהרים – סירות תפוחי אדמה במילוי בשר

המטבח של יעל \ סירות תפוחי אדמה במילוי בשר מה צריך 5 תפוחי אדמה חצי… המשך לקרוא המטבח של יעל || לארוחת צהרים – סירות תפוחי אדמה במילוי בשר

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *