הותר לפרסום | ההרוג בתאונה הערב בכביש 5 דוד חיים ז”ל בן 19 מבני ברק.

ההרוג בתאונה בכביש 5 דוד טרבלסי

בכביש 5 ליד מחלף התקווה, רוכב אופנוע נהרג מפגיעת רכב. כונני “הצלה” מסניף גוש דן שהגיעו למקום, מצאו רוכב אופנוע כבן 19 שנפגע אנושות מרכב כשהוא מחוסר הכרה. הכוננים החלו במאמצי החייאה ממושכים, עקב הפגיעה הקשה לא נותר אלא לקבוע את מותו.

פרטי המקרה, רוכב האופנוע נסע בשיירה עם חברים והרים גלגל ותוך כדי הרמת הגלגל עשה תאונה עם רכב בכביש 5 בסמוך למחלף מורשה. הפוגע וההרוג שניהם מבני ברק,

אבי פרידמן מתנדב איחוד הצלה “כשהגעתי לזירה נתקלתי בצעיר שרכב על אופנוע ללא הכרה כתוצאה מפגיעת רכב. יחד עם מתנדבים נוספים מיחידת האופנועים של איחוד הצלה ביצענו בו פעולות החייאה ממושכות עד להגעת צוות ניידת טיפול נמרץ שנאלצו למרבה הצער לקבוע את מותו”.

הערב הותר לפרסום שמו של ההרוג בתאונה הערב בכביש 5

דוד חיים ז”ל
בן 19
תושב קריית הרצוג, בני ברק.

חבריו מספרים עליו הוא בחור עם לב זהב. היה עוזר מלא פעמיים בהכוונה בדרך חיים. מלך!!! עוד סיפר “הוא היה מדבר איתי לפעמים שעות, היינו יושבים למטה לעשן סיגריה. אין לי מילים לתאר אותו חבל חבל …”

השאיר אחריו משפחה שבורה ורצוצה בוכים וכואבים השאיר אחריו אחות והורים.
יהי זכרו ברוך!

נשמח אם תגיבו עם הפייסבוק שלכם

תגובות

אודות מסובין

מסובין מגזין האביב החרדי

מסובין – מגזין האביב החרדי. רשת חברתית וקהילה ליצירת סגנון חיים לייף סטייל חרדי-ישראלי. חדשות, דעות, תרבות, לימודים אקדמאים וקריירה, עבודות לחרדים, פיתוח כלכלי, נדל”ן, הייטק ואינטרנט, מוזיקה חרדית מתחדשת, צרכנות וקופונים, יחסים ומשפחה ועוד. העולם החדש של החרדים החדשים.

מעניין מאוד

ילד של אבא | סיפורו של רב סמל שרון דראי מפרדס כץ

יצחק דראי 11 שנים אחרי נפילתו של בנו רב סמל שרון דראי חי עם האבל והשכול, “החיים… המשך לקרוא ילד של אבא | סיפורו של רב סמל שרון דראי מפרדס כץ

כתיבת תגובה