הון שלטון || קובי מיימון שר האוצר והרווחה ומהיום גם שר הכלכלה.

באתי למשרד האוצר כדי לשים את האדם במרכז. הכלכלה היא חשובה, חשובה מאוד, אבל היא נועדה לשרת בני אדם ולא להיפך.
באתי למשרד האוצר כדי לשים את האדם במרכז. הכלכלה היא חשובה, חשובה מאוד, אבל היא נועדה לשרת בני אדם ולא להיפך.

נדב אבוקסיס | מדינה שלמה רועשת כבר שבוע סביב שר האוצר שהחליט לא לטפל בנושא הגז, בגלל קירבתו לאיל הגז קובי מיימון.

הבוקר עיתון “כלכליסט” מדווח כי שר הרווחה החדש, חיים כץ (ליכוד) מחזיק מניות של ישראמקו (נחשו מי בעלי החברה.. נכון.. שוב קובי מיימון) בשווי 50 מליון ₪. אגב, מניות שנקנו לפני גילוי הגז. תשאלו מתי? בטח לפני 20-30 שנה, לא? אז לא, לפני 6 שנים. תשואה לא רעה..

מעבר לעובדה המוזרה שח”כ שכל חייו הרוויח משכורת של עובד שכיר, (עובד התעשייה האוירית, יו”ר הוועד עד לפני חודש, חבר כנסת, ומלפני שבועיים שר), מצליח להגיע להון כזה, ואף אחד לא מרים גבה ולא חוקר, איש לא שואל איך זה שאלה שאמורים להשגיח על הכספים שלנו, אותם אנחנו משלמים, ואמורים לקבל אותם חזרה בין השאר בחינוך, פיתוח ומיסוי נמוך יותר, איך אותם אנשים תמיד חברים של אותם מיליארדרים.

פעם זה כחלון, עד לפני פחות מ20 שנה בעל חנות לאביזרי רכב, והיום חבר קרוב של תשובה ומיימון, פעם זה חיים כץ, פעם זה פואד, עם חברים עשירים מגרוזיה ש”הלוו לו כספים, בין השאר במזומנים, בכספות וב”צ’יינג’ים” (על פי החשד). פעם זה נתניהו עם חברים מיליארדרים כמו אדלסון, פעם הרצוג עם חברים ועמותות עלומות, והיד עוד נטויה. אתה פותח הבוקר מעריב וקורא על מסיבה של עוד מולטי מליונר, אי שם בסביון, עיירת פיתוח ידועה, בין האורחים עוד כמה מולטי מליונרים, וכמובן מי עוד? כמה פוליטיקאים כמו יאיר לפיד, חברם של לא מעט מיליארדרים (יאיר גם עבד בעבר אצל המליארדר ארנון מילצ’ן). אז בבוקר מצטלמים בקיבוץ אי שם בעוטף עזה, מעלים לפייסבוק, מקבלים לייקים, ובערב ממירים את הלייקים לליקוקים לצמרת הכלכלית.

איך זה שדני נווה, שר אפור למדי, מצא את עצמו במשק החופשי, שניה אחרי שעזב את הכנסת, עובד לטובת עשירים, ואיך זה שחיים רמון פתאום נהיה בעלים של קבוצת כדורגל, דירקטור במלאן חברות ציבוריות, ואיך זה שאברום בורג מחליט יום בהיר אחד לעזוב את הכנסת ולקנות את פרי גליל עם עוד שני משקיעים. גאונים פיננסים. שקשוקה זה כאן.

איך זה שאף אחד מאותם שרים וחברי כנסת מכובדים לא נצפה אף פעם בחברת חברי ילדותו? לא תראה אותם מסתובבים בכנסת עם המורה מהכיתה, או השכנים למשחק קלפים. איך זה שעם המעמד מגיע הכוח, מגיעים הקשרים, ומגיע הסירחון.

יש שיגידו, זו דרכו של עולם, עם הפרסום, באה ההצלחה, באים הקשרים, נרקמות חברויות. אבל בואו נהיה כנים עם עצמנו, זו חברות כמו שליהי גרינר ואביבית בר זוהר חברות טובות.

אגב, כאדם מפורסם גם לי יש באייפון לא מעט מספרי טלפון של עשירים, מפורסמים ואפילו פוליטיקאים, כי נוח לשני הצדדים להתהדר זה בקשריו של זה. גם לי יש לי בזיכרון את שלי יחימוביץ, דני קושמרו ואפילו את זה של קובי מיימון, אבל ההוא מצחוק מעבודה וזגורי אימפריה, כל אחד והמזל שלו. האמת? קובי שלי שווה יותר. . רק שיש הבדל קטן, אני לא חייב דין וחשבון לאף אחד זולת לעצמי, פוליטיקאי חייב לי, לכם, לכולנו.

ואיפה המשטרה אתם שואלים? ואיפה הפרקליטות? השתגעתם? שנה שלמה של חקירה עם רונאל פישר, וחנות החרסינה הפכה לקניון, ותיכף זה מגה קניון, והסוף לא נראה באופק, אז להכניס להם עוד חקירה שלך תדע איך יגמרו אותה?

ואיפה העיתונות? חפשו חצי מהעיתונאים תמצאו אותם באותן מסיבות אליהם הולכים חצי מהפוליטיקאים. הון שלטון תקשורת.

נשמח אם תגיבו עם הפייסבוק שלכם

תגובות

אודות מסובין חדשות חרדים

מסובין חדשות חרדים

מסובין – חדשות חרדים. רשת חברתית חרדית ליצירת תוכן וסגנון חיים של חרדים בישראל. חדשות היום. מבזקי חדשות, על פוליטיקה, יהדות, דעות ופרשנויות, לימודים וקריירה, עבודות לחרדים, עסקים וכלכלה, נדל”ן, הייטק ואינטרנט, לייף סטייל חרדי, שירים חסידיים, צרכנות וקופונים, יחסים ומשפחה יזמויות ועוד. בעולמם של חרדים.

בדוק גם

השר אריה דרעי || יעביר 20 מיליון שקלים לפיתוח קברי צדיקים.

שר הנגב והגליל אריה דרעי יעביר 20 מיליון שקלים לפיתוח קברי צדיקים. לדברי דרעי, “ההשקעה… המשך לקרוא השר אריה דרעי || יעביר 20 מיליון שקלים לפיתוח קברי צדיקים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *