הודעה לעיתונות || הוראות גדולי ישראל לגבי דרכי הגעה לכותל המערבי.

הכותל המערבי יום ירושלים

“הודעה לעיתונות” הוראות גדולי ישראל לגבי דרכי הגעה לכותל המערבי.

 בעקבות פרסומים לא מאומתים על דעתם של גדולי ישראל בעניין ההגעה בימים אלו אל הכותל המערבי, הרינו להבהיר את מה שנמסר לנו מביתו של הגר”ח קנייבסקי – כי הידיעה שכביכול הגר”ח קנייבסקי אסר להגיע
לכותל אינה נכונה.

הגר”ח קנייבסקי שליט”א אמר כי יש ללכת בדרכים המרכזיות שהינן מאובטחות יותר – ולא בדרכים צדדיות שהינן פחות מאובטחות.

באשר לדעתו של מרן האדמו”ר מגור שליט”א נמסר על ידי שר הבריאות הרב יעקב ליצמן כי הידיעות בשמו אינן נכונות.

יצוין כי הראשון לציון הגר”י יוסף שליט”א קרא לעם ישראל להגיע לכותל ולשאת תפילה על יד שריד בית המקדש וכמוהו גדולי ישראל רבים.

היום (רביעי) בשעה 16:00 תפילה המונית ברחבת הכותל המערבי.

הרב של צפת, שמואל אליהו, ארגן היום (רביעי) בשעה 16:00 תפילה המונית ברחבת הכותל המערבי שבירושלים במטרה “לתת לראש הממשלה ולעם ישראל כוח ועוצמה לעצור את מסע הרצח וההשפלה”, כך נמסר מהרב אליהו. התפילה תיערך בשיתוף כוחות הביטחון המשתתפים במאמץ לאבטחת העיר העתיקה ומוצבים ברחבת הכותל.

נשמח אם תגיבו עם הפייסבוק שלכם

תגובות

אודות מסובין חדשות חרדים

מסובין חדשות חרדים

מסובין – חדשות חרדים. רשת חברתית חרדית ליצירת תוכן וסגנון חיים של חרדים בישראל. חדשות היום. מבזקי חדשות, על פוליטיקה, יהדות, דעות ופרשנויות, לימודים וקריירה, עבודות לחרדים, עסקים וכלכלה, נדל”ן, הייטק ואינטרנט, לייף סטייל חרדי, שירים חסידיים, צרכנות וקופונים, יחסים ומשפחה יזמויות ועוד. בעולמם של חרדים.

בדוק גם

ברוך דיין האמת || הרבנית יעל כהן אשת נשיא מועצת חכמי התורה של ש”ס הלכה הבוקר לעולמה

אבל כבד עם היוודע על פטירתה של הרבנית הגדולה, אשת חבר כחבר, הרבנית הדגולה מרת… המשך לקרוא ברוך דיין האמת || הרבנית יעל כהן אשת נשיא מועצת חכמי התורה של ש”ס הלכה הבוקר לעולמה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *