ההסללה נחשפת || השרה רגב כועסת, מדובר בהסתה פרועה נגדי ונגד ציבור שלם.

כתבה על מירי רגבמירי רגב: “הבחינה הזו היא המשך ישיר לנאום הבהמות של קוטלר ולמנשקי המזוזות של גרבוז. מי שחיבר אותה הוא אדם חולה, חשוך ובור. זו תופעה מדאיגה ומכרסמת, אנחנו כחברה חייבים לשים לזה סוף. לא יתכן שמוסד אקדמאי בישראל מסית נגדי ונגד עשרות אלפי חברי המרכז ומתפקדי הליכוד ומכנה אותם רפי שכל. לא אשתוק מול הקומץ המתנשא שבז לציבור שאני מייצגת רק משום שעמדתו הפוליטית שונה משלי.

אני מתכוונת להעביר תלונה רשמית לשר החינוך ולמל”ג ולדרוש שמחבר הבחינה יפוטר.

שרת החינוך מירי רגב כתבה בדף הפייסבוק שלה, לפניכם הפוסט המלא “כשקראתי את השאלה במבחן של האוניברסיטה העברית הייתי בשוק. לא האמנתי שזה אמיתי, אמרתי לעצמי שלא יכול להיות שמרצה באקדמיה מסית את התלמידים שלו נגדי ונגד אנשי הליכוד בצורה כזאת מזלזלת, בוטה ומתנשאת.

אבל זה אמיתי וזו פשוט בושה וחרפה.

לא יתכן שמוסד אקדמאי בישראל מסית נגדי ונגד עשרות אלפי חברי המרכז ומתפקדי הליכוד ומכנה אותם רפי שכל. לא אשתוק מול הקומץ המתנשא שבז לציבור שאני מייצגת רק משום שעמדתו הפוליטית שונה משלי.

מחבר הבחינה משתייך לאותם אנשים שחשים מורמים מעם ומזלזלים בחברי מרכז הליכוד ובמפלגת הליכוד שנבחרה בבחירות דמוקרטיות.

אין כל קשר בין הידע הנדרש בבחינה ובין העלילה החולנית שמתוארת בה – מדובר בהסתה פרועה נגדי ונגד ציבור שלם, בשימוש ציני בקהל שבוי לצרכים פוליטיים, במלחמת דה לגיטימציה נגד שרים בממשלה שנבחרו באופן דמוקרטי על פי רצון העם ופועלים בשליחתו.

אני גאה להיות נציגתם של עשרות אלפי חברי המרכז ומתפקדי הליכוד, לעמוד מול אותו קומץ שמסרב לקבל הכרעה דמוקרטית ולומר באופן חד משמעי – זה לא יעבור בשתיקה.

אני מתכוונת להעביר תלונה רשמית לשר החינוך ולמל”ג ולדרוש שמחבר הבחינה יפוטר.

הבחינה הזו היא המשך ישיר לנאום הבהמות של קוטלר ולמנשקי המזוזות של גרבוז. מי שחיבר אותה הוא אדם חולה, חשוך ובור.

זו תופעה מדאיגה ומכרסמת, אנחנו כחברה חייבים לשים לזה סוף.

קטע מהמבחן בדיני נזיקין שנערך באוניברסיטה העברית, בו התבקשו התלמידים (קהל שבוי, שחלקו בחר בבחירות האחרונות בליכוד והשאלה פוגעת ברגשותיו) לענות על שאלה שעסקה בשרת החינוך “שירי גרב” ממפלגת “רק אנחנו” שלפי המבחן “ידועים בסלידתם מתרבות והשכלה”..

בסיום השאלה נכתב כי “הסוף היה טראגי”

לפי השאלה, גרב תיכננה כנקמה להתנגש בקיר הזכוכית של היכל התרבות המחודש בתל אביב ובכך להתאבד ולהרוג את אחת ממתנגדיה,
אך נהרגה מכיוון שכבר ביציאה מהחניה נהגה במהירות מופרזת והתנגשה ברכב חונה.

בסיום השאלה הסטודנטים אמורים לייעץ “לגורמים השונים באשר לאחריותם האפשרית בנזיקין”.

מצרפת את הפרסום הבוקר ב”ישראל היום” ואת הבחינה עצמה.

 

נשמח אם תגיבו עם הפייסבוק שלכם

תגובות

אודות מסובין חדשות חרדים

מסובין חדשות חרדים

מסובין – חדשות חרדים. רשת חברתית חרדית ליצירת תוכן וסגנון חיים של חרדים בישראל. חדשות היום. מבזקי חדשות, על פוליטיקה, יהדות, דעות ופרשנויות, לימודים וקריירה, עבודות לחרדים, עסקים וכלכלה, נדל”ן, הייטק ואינטרנט, לייף סטייל חרדי, שירים חסידיים, צרכנות וקופונים, יחסים ומשפחה יזמויות ועוד. בעולמם של חרדים.

בדוק גם

ברוך דיין האמת || הרבנית יעל כהן אשת נשיא מועצת חכמי התורה של ש”ס הלכה הבוקר לעולמה

אבל כבד עם היוודע על פטירתה של הרבנית הגדולה, אשת חבר כחבר, הרבנית הדגולה מרת… המשך לקרוא ברוך דיין האמת || הרבנית יעל כהן אשת נשיא מועצת חכמי התורה של ש”ס הלכה הבוקר לעולמה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *