ההיערכות מוגברת במשטרה || על רקע הפרות הסדר ויידוי האבנים בירושלים.

ההערכות המשטרה להפרות הסדר בירושליםנמשכת ההיערכות המוגברת במחוז ירושלים, על רקע הפרות הסדר ויידוי האבנים | מ”מ המפכ”ל, ניצב בנצי סאו, הנחה להמשיך בתגבור המחוז במאות שוטרים מדי יום, ללא הגבלת זמן. “לא נחסוך באמצעים ובכוחות ככל שיידרש”, הבהיר. במקביל נעשים מאמצים להביא לדין את מפרי הסדר שטרם נתפסו באמצעות פעולות מודיעיניות.

“לא נחסוך באמצעים ובכוחות ככל שיידרש”

“אנו בעיצומו של מאמץ מבצעי גדול רחב בכל מדינת ישראל, המקיף את כל שוטרי משטרת ישראל ומרוכז בירושלים”, הדגיש ניצב סאו בהערכת מצב מיוחדת לאור האירועים האחרונים בירושלים. בדבריו הביע ניצב סאו את הערכתו העצומה לשוטרי משטרת ישראל בכלל ושוטרי מחוז ירושלים בפרט לאורך כל התקופה האחרונה ואמר: “לנוכח האירועים הקשים, הפרות הסדר הרבות והניסיונות לסכל ביקורים בהר הבית גילה מחוז ירושלים הפעלת כוח אחראית, נחושה ומידתית”.

אתמול, עם פתיחת הר הבית למבקרים, החלו רעולי הפנים ליידות אבנים לכיוון שער המוגרבים. כוח משטרה שנערך במקום מבעוד מועד בשל ידיעות מודיעיניות, נכנס מיד למקום והפורעים נמלטו למסגד תוך שהם מיידים עשרות אבנים, בלוקים ומוטות ברזל לעבר השוטרים וכן יורים עשרות רבות של זיקוקים בכינון ישיר לעבר הכוחות. בנוסף הושלך בקבוק תבערה שכובה על ידי אנשי הוואקף.

הכוח החל להסיר את המחסומים שהוצבו בפתח הכניסה למסגד ותוך פרק זמן קצר הצליח לסגור את דלת המסגד, כשהפורעים לכודים בפנים. בזכות הפעולה המהירה ביקורי היהודים והתיירים בשטח ההר החלו בשעה המקובלת והתקיימו כסדרם. חמישה שוטרים נפצעו קל וטופלו במקום. ארבעה חשודים נעצרו.

“משטרת ישראל אחראית לשמור על הסדר והביטחון ואני אומר בביטחון מלא – התמדה, מאמץ, מוטיבציה ונחישות, כפי שאנו מגלים בימים האחרונים, יצמצמו את היקף האירועים החמורים וישפרו את הביטחון בירושלים”.

(צילום: חטיבת דובר המשטרה)

נשמח אם תגיבו עם הפייסבוק שלכם

תגובות

אודות מגאזין לייפסטייל חרדי-ישראלי

מסובין מגאזין לייפסטייל חרדי-ישראלי

מסובין – מגאזין לייפסטייל חרדי-ישראלי. רשת חברתית ליצירת סגנון חיים חרדי-ישראל. חדשות היום. מבזקי חדשות, פוליטיקה, יהדות, דעות ופרשנויות, לימודים וקריירה, עבודות לחרדים, עסקים וכלכלה, נדל”ן, הייטק ואינטרנט, לייף סטייל חרדי, שירים חסידיים, צרכנות וקופונים, יחסים ומשפחה יזמויות ועוד. בעולמם של חרדים.

בדוק גם

ראיון נשכני עם היו”ר משה פייגלין || יש לי ‘זהות’ 2018

פתחנו את שנת 2018 בידיעה והבנה כי יותר קרוב לוודאי שזוהי הולכת להיות שנת בחירות… המשך לקרוא ראיון נשכני עם היו”ר משה פייגלין || יש לי ‘זהות’ 2018

כתיבת תגובה