האיסלם חוקי || הפלג הצפוני של התנועה האיסלמית, כבר לא.

הפלג הצפוני של התנועה האיסלמית נאסרהכוחות משטרה מהמחוזות חוף, צפון, דרום, ת”א, יחד עם להב 433 ובשיתוף השב”כ, פשטו הלילה על משרדי מוסדות המשויכים לפלג הצפוני של התנועה האיסלמית, בעקבות ההחלטה להוציאו אל מחוץ לחוק. שר הבטחון: זהו גוף מסוכן אשר תחת כסות דתית חותר תחת זכות קיומה של מדינת ישראל ומוסדותיה הרשמיים.

בעקבות ההכרזה על הפלג הצפוני של התנועה האיסלמית כהתאחדות בלתי מותרת, בוצעה הלילה פעילות נרחבת, בשיתוף עם השב”כ, במסגרתה נמסרו צווי סגירה במשרדיהם של 17 עמותות ומוסדות המשויכים לתנועה ברחבי הארץ, ונערכו חיפושים ב-13 מתוכם.

במסגרת הפעילות נתפסו חומרים, מחשבים, מדיות, מסמכים וכספים, וכן הוקפאו חשבונות בנק שעל פי החשד שימשו את המוסדות והעמותות במסגרת פעילותה של התנועה כנגד ביטחון המדינה.

הפעילות בוצעה באום אל פחם, יפו, נצרת, כפר כנא, טורעאן, באר שבע ורהט, בשיתוף פעולה של כוחות מהמחוזות חוף, צפון, דרום, ת”א יחד עם להב 433.

ההחלטה להוציא את הפלג הצפוני של התנועה האסלאמית מחוץ לחוק, וחתימתי על צו המגדיר את הארגון כהתאחדות לא מותרת, הן כלי נוסף במלחמה שלנו בגופים המעודדים התססה וטרור, וחותרים נגדה בדרכים שונות.

שר הבטחון משה (בוגי) יעלון: הפלג הצפוני של התנועה האסלאמית מסכן את ביטחונה של מדינת ישראל ומשתף פעולה, על פי מידע שהצטבר, עם ארגוני טרור פלסטיניים בהם חמאס, במטרה להבעיר את השטח ולדרדרו לאלימות. זהו גוף מסוכן אשר תחת כסות דתית חותר תחת זכות קיומה של מדינת ישראל ומוסדותיה הרשמיים.

זו גם העת להדגיש כי עלינו להמשיך ולפעול לשילובם המלא של ערביי ישראל בקרבנו. התנועה האסלאמית שואפת ופועלת לפגוע בדו-קיום ובהשתלבותם של ערביי ישראל, וחובת כולנו – הן ההנהגה בישראל והן ערביי ישראל – להיאבק גם בתופעה זו.

אנו נוסיף לפעול בנחישות ובנחרצות, אך גם באחריות ובשיקול דעת, בטרור הפלסטיני, במי שמבצעים אותו, מזינים ומשלחים אותו. מתוך דף הפייסבוק של שר הבטחון משה (בוגי) יעלון.

צילום: חטיבת דובר המשטרה

נשמח אם תגיבו עם הפייסבוק שלכם

תגובות

אודות מסובין

מסובין מגזין האביב החרדי
מסובין - מגזין האביב החרדי. הבית של החרדים החדשים, רשת חברתית וקהילה ליצירת סגנון חיים חרדי-ישראלי. חדשות, דעות, תרבות, לימודים אקדמאים וקריירה, עבודות לחרדים, פיתוח כלכלי, נדל"ן, הייטק ואינטרנט, מוזיקה ותרבות, אופנה יופי ובריאות, תיירות, צרכנות וקופונים, יחסים משפחה ועוד ...

מעניין מאוד

יחסים || כיצד למנף ‘משבר נשואים’ להתחלה חדשה

שבת פרשת ‘כי תשא’, הנושא שלנו היום הינו ‘השברים שבארון’, חכמים מספרים כי ‘לוחות ושברי… המשך לקרוא יחסים || כיצד למנף ‘משבר נשואים’ להתחלה חדשה

כתיבת תגובה