דביר לרר יזם ההייטק החרדי || מספר על מאיץ הסטארטאפים של קמא-טק

 

יזם ההייטק החרדי דביר לרר מספר על ההשתתפות

שלו במאיץ הסטארטאפים של קמא-טק,

 

רוצים לדעת מה הוא קיבל בתוכנית, וכיצד הם צמחו תוך חודשים ספורים ממיזם עם מצגת בלבד, לסטארטאפ שפיתח מוצר חדשני ומדהים, גייס מיליוני שקלים מהמדען הראשי וממשקיעים פרטיים, ומעסיק כבר 13 עובדים.

צפו בסרטון

יזם ההייטק החרדי דביר לרר מספר על ההשתתפות שלו במאיץ הסטארטאפים של קמא-טק, מה הוא קיבל בתוכנית, וכיצד הם צמחו תוך חודשים ספורים ממיזם עם מצגת בלבד, לסטארטאפ שפיתח מוצר חדשני ומדהים, גייס מיליוני שקלים מהמדען הראשי וממשקיעים פרטיים, ומעסיק כבר 13 עובדים. יזם או יזמת חרדים, יש לכם רעיון? סטארטאפ? רוצים גם אתם להגשים את החלום? בואו למאיץ הסטארטאפים של קמא-טק, ההשתתפות חינם ללא כל עלות! ההרשמה פתוחה כעת, כנסו ללינק והירשמו – http://kamatechaccelerator.org/

‎Posted by ‎קמא-טק, שילוב חרדים בהייטק‎ on‎ יום רביעי 27 ינואר 2016

 

יזם או יזמת חרדים, יש לכם רעיון? סטארטאפ? רוצים גם אתם להגשים את החלום?

בואו למאיץ הסטארטאפים של קמא-טק, ההשתתפות חינם ללא כל עלות!

ההרשמה פתוחה כעת, כנסו ללינק והירשמו – http://kamatechaccelerator.org/

נשמח אם תגיבו עם הפייסבוק שלכם

תגובות

אודות מגאזין לייפסטייל חרדי-ישראלי

מסובין מגאזין לייפסטייל חרדי-ישראלי

מסובין – מגאזין לייפסטייל חרדי-ישראלי. רשת חברתית ליצירת סגנון חיים חרדי-ישראל. חדשות היום. מבזקי חדשות, פוליטיקה, יהדות, דעות ופרשנויות, לימודים וקריירה, עבודות לחרדים, עסקים וכלכלה, נדל”ן, הייטק ואינטרנט, לייף סטייל חרדי, שירים חסידיים, צרכנות וקופונים, יחסים ומשפחה יזמויות ועוד. בעולמם של חרדים.

בדוק גם

יזהר שי || תרבות של שלוש מילים: “No Better Time”

בשנים האחרונות ראיינתי מאות אנשים בנושאים שונים. אבל היום, בכנס Israel Dealmakers בעמק הסיליקון זכיתי… המשך לקרוא יזהר שי || תרבות של שלוש מילים: “No Better Time”

כתיבת תגובה