גל הירש || קמרון מתפטר עקב תוצאות המשאל

קמרון

בריטניה החליטה במשאל עם להתנתק מן האיחוד האירופי. בהמשך לתוצאה הודיע הבוקר ראש ממשלתה – דיוויד קמרון על התפטרותו. צפינו בהודעתו- זה היה מאופק,מדויק ושקול.

בתוך שניות כבר הופיעו הכותרות בעברית על:

״כשלון״ , ״התפטרות בעקבות הכשלון״, ״הפסד״…

האזנתי השבוע גם לראיון עם מישהי מבריטניה בעקבות רציחתה של חברת הפרלמנט ג׳ו קוקס.

המראיין הישראלי לא היסס לרגע ובמטח שאלות על ״הפשלה״ תבע שוב ושוב תשובות על כישלון גורמי הביטחון שאיבטחו את קוקס (הוא נענה שחברי הפרלמנט אינם מאובטחים ואיש לא מחפש שם מי כשל).

ככה זה אצלנו, ניתן היה לדייק ולרשום למשל ש״קמרון מתפטר עקב תוצאות המשאל״ אבל אצלנו מחונכים על תרבות אחרת. לא על דיוק ואיפוק, לא על שיקול דעת ולא על תחקיר או למידה.

אצלנו זה רוע ו״כאסח״ ורצוי מיידית: ריאליטי, ב sms, בפייסבוק, בשידור חי.

אפילו בתכניות בישול העיקר זה להדיח כי זו מדינת חוק – חוקי ״מאסטר שף״, ״כוכב נולד״, ״האח הגדול״ ובעיקר חוקיה של ״הישרדות״ : הדחות, חיפוש כשלונות, איתור אשמים וש״השבט יאמר את דברו״, מיידית!

אם לא יאמר – יימצא כבר מי שיאמר, אל דאגה.

בעצם – יש מקום לדאגה.

שבת שלום

גל

תמונת פוסט צילום מתוך השידור של רשת סקיי ניוז

נשמח אם תגיבו עם הפייסבוק שלכם

תגובות

אודות מסובין חדשות חרדים

מסובין חדשות חרדים

מסובין – חדשות חרדים. רשת חברתית חרדית ליצירת תוכן וסגנון חיים של חרדים בישראל. חדשות היום. מבזקי חדשות, על פוליטיקה, יהדות, דעות ופרשנויות, לימודים וקריירה, עבודות לחרדים, עסקים וכלכלה, נדל”ן, הייטק ואינטרנט, לייף סטייל חרדי, שירים חסידיים, צרכנות וקופונים, יחסים ומשפחה יזמויות ועוד. בעולמם של חרדים.

בדוק גם

אודי הרשלר || יום כיפור – יום הבירור הגדול

“שני שעירי יום הכפורים – מצותן שיהיו שניהן שוין: במראה, ובקומה, ובדמים, ובלקיחתן כאחד” (משנה… המשך לקרוא אודי הרשלר || יום כיפור – יום הבירור הגדול

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *