גל הירש || קמרון מתפטר עקב תוצאות המשאל

קמרון

בריטניה החליטה במשאל עם להתנתק מן האיחוד האירופי. בהמשך לתוצאה הודיע הבוקר ראש ממשלתה – דיוויד קמרון על התפטרותו. צפינו בהודעתו- זה היה מאופק,מדויק ושקול.

בתוך שניות כבר הופיעו הכותרות בעברית על:

״כשלון״ , ״התפטרות בעקבות הכשלון״, ״הפסד״…

האזנתי השבוע גם לראיון עם מישהי מבריטניה בעקבות רציחתה של חברת הפרלמנט ג׳ו קוקס.

המראיין הישראלי לא היסס לרגע ובמטח שאלות על ״הפשלה״ תבע שוב ושוב תשובות על כישלון גורמי הביטחון שאיבטחו את קוקס (הוא נענה שחברי הפרלמנט אינם מאובטחים ואיש לא מחפש שם מי כשל).

ככה זה אצלנו, ניתן היה לדייק ולרשום למשל ש״קמרון מתפטר עקב תוצאות המשאל״ אבל אצלנו מחונכים על תרבות אחרת. לא על דיוק ואיפוק, לא על שיקול דעת ולא על תחקיר או למידה.

אצלנו זה רוע ו״כאסח״ ורצוי מיידית: ריאליטי, ב sms, בפייסבוק, בשידור חי.

אפילו בתכניות בישול העיקר זה להדיח כי זו מדינת חוק – חוקי ״מאסטר שף״, ״כוכב נולד״, ״האח הגדול״ ובעיקר חוקיה של ״הישרדות״ : הדחות, חיפוש כשלונות, איתור אשמים וש״השבט יאמר את דברו״, מיידית!

אם לא יאמר – יימצא כבר מי שיאמר, אל דאגה.

בעצם – יש מקום לדאגה.

שבת שלום

גל

תמונת פוסט צילום מתוך השידור של רשת סקיי ניוז

נשמח אם תגיבו עם הפייסבוק שלכם

תגובות

אודות מסובין

מסובין מגזין האביב החרדי
מסובין - מגזין האביב החרדי. הבית של החרדים החדשים, רשת חברתית וקהילה ליצירת סגנון חיים חרדי-ישראלי. חדשות, דעות, תרבות, לימודים אקדמאים וקריירה, עבודות לחרדים, פיתוח כלכלי, נדל"ן, הייטק ואינטרנט, מוזיקה ותרבות, אופנה יופי ובריאות, תיירות, צרכנות וקופונים, יחסים משפחה ועוד ...

מעניין מאוד

יחסים || כיצד למנף ‘משבר נשואים’ להתחלה חדשה

שבת פרשת ‘כי תשא’, הנושא שלנו היום הינו ‘השברים שבארון’, חכמים מספרים כי ‘לוחות ושברי… המשך לקרוא יחסים || כיצד למנף ‘משבר נשואים’ להתחלה חדשה

כתיבת תגובה