גל הטרור האיסלמי || בונז׳ור צרפתים יקרים!

גלעד דביר | אני יודע שאתם מודאגים מכך שראש נערף וכדורים נורו ע״י רובה, זה אכן מפחיד כשאירועים מסוג אלו קורים. לשם כך חיברתי שלוש עצות שיעזרו לכם לצלוח את המאה הבאה:

מונה ליזה

1. סמנטיקה. ׳חיים ומוות ביד הלשון׳ וביד גרזנים ורובים. השתמשו במילים הנכונות על מנת לא לעורר את חמתם של אלו אותם אתם מאמללים. יש לברור את המילים ולשים לב למה שאתם אומרים או כותבים:
הוציאו את המילה ׳טרור׳ משימוש, מעתה אמרו ׳התנגדות׳.
אין ׳מחבלים׳. יש ׳צעירים׳, ׳מפגעים בודדים׳ או ׳אלמונים׳. הכי pc לכנות אותם ׳לוחמי חופש׳.
׳פיגוע׳ out, ׳אירוע׳ in.
שייכו את הפעלים למושאים כללים כמו ׳כדורים נורו׳, ׳רקטות נפלו׳ או ׳גרזנים הרגו׳.

2. אמצו תכנית מדינית – קפאון מדיני הוא אם כל חטאת. התסכול שבחוסר ההדברות לכניעתכם מעורר תחושות של רצון לנקם והרג בעם הסבלני אשר היגר לקרבכם בעשור האחרון ואותו אתם מדכאים כבר עשרות שנים. ההתנגדות אשר מתעוררת הינה ספונטנית ולכן יש לנהוג בה בעדינות המירבית ולחתור להרגיעה על ידי ההיענות לכל הדרישות.

3. נהגו בסבלנות וסובלנות. יש למסור את תפעול הלובר והאחריות לכל מה שקורה בו לידי הווקף. כידוע לכל הלובר הוא אתר המקודש מאוד מאוד לאיסלאם ונוכחותכם שם מלהיטה את הרוחות. קיצונים משני הצדדים מנסים ליצור מצב בו תמיד יהיה שם עימות אך אם יהיה שקט בלובר יהיה שקט בכל צרפת. לכן, צרפתים המזוהים כצרפתים, יכנסו בקבוצות של חמישה כאשר הם מלווים בשוטרים ומפוקחים בידי הווקף. הכניסה תהיה מותרת לשעתיים בלבד, בכפוף לאישור הווקף. בימים מיוחדים כמו ימי חול, הכניסה תהיה אסורה לחלוטין. שימו לב שאכילה ושתיה הינם דבר מעליב ולכן יש לאסור זאת בשטח הלובר. הגישה למונה ליזה מותרת למוסלמים בלבד ולתיירים שאינם צרפתים.

אם תנהגו בעצתי, ההתנגדות תעלם תוך מספר שנים כאשר כולכם תמותו. בהצלחה!

נשמח אם תגיבו עם הפייסבוק שלכם

תגובות

אודות מסובין

מסובין מגזין האביב החרדי
מסובין - מגזין האביב החרדי. רשת חברתית וקהילה ליצירת סגנון חיים לייף סטייל חרדי-ישראלי. חדשות, דעות, תרבות, לימודים אקדמאים וקריירה, עבודות לחרדים, פיתוח כלכלי, נדל"ן, הייטק ואינטרנט, מוזיקה חרדית מתחדשת, צרכנות וקופונים, יחסים ומשפחה ועוד. העולם החדש של החרדים החדשים.

מעניין מאוד

גישושים ראשוניים לגבי שלד רעיוני לחרדיות המתחדשת

כמה הארות שלי בעניין “שלד רעיוני” למעוניינים. הרעיונות כתובים ממעוף הציפור; כל אחד מהם ראוי… המשך לקרוא גישושים ראשוניים לגבי שלד רעיוני לחרדיות המתחדשת

כתיבת תגובה