גוגל | או שתשדרגו את האתר שיתאים למובייל או שתשארו מאחור

החלה תזוזה של הלוחות הקקטונים בשוק צופים צונאמי, היום למעלה מחר אתה למטההיום החלה גולל את מהפכת המובייל. זקני עמק הסילקון מדברים על קפיצת מדרגה משמעותית שמשנה את כללי החיפוש . מאות מליוני אתרים עשויות לגלות שבתוצאות החיפוש הם מאחור, גוגל טרפה את הכללים מתחילים משחק חדש.

גוגל שינתה את תוצאות החיפוש לטובת האתרים עם הגרסה הניידת מהות החידוש טמון בעובדה כי בעת החיפוש בגוגל תיתן עדיפות לאותם עמודים שמוצגים הטובים ביותר בטלפונים חכמים, כותב פייננשל טיימס. השינויים אינם משפיעים על החיפוש עם טבליות וטלפונים חכמים, ומשפיעים על מכשירים ניידים בלבד. כדי לבדוק אם אתר מסוים מותאם למסכי טלפונים חכמים, גוגל פיתחה כלי מיוחד הנקרא מבחן מובייל-Friendly. הפרסום מציין כי חדשנות יכולה להיות השפעה שלילית על אינדקס אתרים מסוימים של חברות גדולות וגופים ממשלתיים של האיחוד האירופי. הסקר הראה שיווק Somo סוכנות, לדוגמא, דפים מחברות כגון טלפון Windows (Microsoft), ורסאצ’ה, נינטנדו, דנונה מוצגים בהתקנים ניידים בצורה נכונה. המומחים Somo לציין כי האתר של טלפונים חכמים טלפון Windows, מנקודת המבט של Google, אינו מתאים לנייד מכשירים. בין החסרונות שלה גם בשם האותיות הקטנות קישורי מיקום Blee צמיגים מדי הצופה unscoped עבור טלפונים חכמים. טענות דומים מגוגל עשויות להיות דפים של כמה כלי תקשורת מרכזיים, ובכלל זה דיילי המייל והערוץ 4, חברת התעופה ריאנאייר, כמו גם אתרים רשמיים של האיחוד האירופי, המפלגה הלאומית הסקוטית והמשפחה המלכותית הבריטי, נכתב בעיתון. “אתרים ללא אופטימיזציה ניידת עלולים לאבד את המקום שלהם בעמוד הראשון, בזמן שהמתחרים שלהם שזה לא יהיה, לתפוס את מקומם”, – הסביר הנציג של סוכנות חיפוש בריטניה גבריו Linari. באותו הזמן, זה מזכיר לי FT, בעת הצגת תוצאות החיפוש של משתמשים מגיעים לעתים נדירות על המשאבים שלא נכללו בעמוד הראשון. העובדה כי בכוונת החברה לשנות את הכללים של דירוג, הודיעה גוגל בבלוג בסוף החודש פברואר 2015. צפוי כי מנוע חיפוש חדש זכה מאז אפריל 21. בשבוע שעבר, 15 באפריל, הנציבות האירופיות הוגשו אישומים Google בניגוד לכללי תחרות בשוק החיפוש באינטרנט באירופה. למעשה, החקירה נגד התאגיד פועלת משינה 2010. לדברי הרגולטור האירופי, התאגיד מקדם שירותים המסחריים שלה בתוצאות החיפוש, ובכך לפגוע בזכויות של חברות אחרות. באותו הזמן התחיל EC הליכים הנוגעים למערכת ההפעלה הניידת אנדרואיד מבית גוגל.

המקור: http://top.rbc.ru/technology_and_media/20/04/2015/553 ..

נשמח אם תגיבו עם הפייסבוק שלכם

תגובות

אודות מגאזין לייפסטייל חרדי-ישראלי

מסובין מגאזין לייפסטייל חרדי-ישראלי

מסובין – מגאזין לייפסטייל חרדי-ישראלי. רשת חברתית ליצירת סגנון חיים חרדי-ישראל. חדשות היום. מבזקי חדשות, פוליטיקה, יהדות, דעות ופרשנויות, לימודים וקריירה, עבודות לחרדים, עסקים וכלכלה, נדל”ן, הייטק ואינטרנט, לייף סטייל חרדי, שירים חסידיים, צרכנות וקופונים, יחסים ומשפחה יזמויות ועוד. בעולמם של חרדים.

בדוק גם

השר אריה דרעי || יעביר 20 מיליון שקלים לפיתוח קברי צדיקים.

שר הנגב והגליל אריה דרעי יעביר 20 מיליון שקלים לפיתוח קברי צדיקים. לדברי דרעי, “ההשקעה… המשך לקרוא השר אריה דרעי || יעביר 20 מיליון שקלים לפיתוח קברי צדיקים.

כתיבת תגובה