בת 78 מבני ברק || סבלה מהטרדות כשפנתה למשטרה, גילתה להפתעתה …

מטפלת בזקנה בבני ברקמשטרת ישראללפני כשבוע דווח למשטרה על אישה מבני ברק בת 78 הסובלת מהטרדות ואלימות. התיק הועבר לידיה האמונות של רס”ר אדל שני מלכה, חוקרת במרחב דן שבמחוז ת”א. רס”ר מלכה שוחחה עם האישה ולפני שהזמינה אותה לתחנה למתן עדות ביקשה לשמוע על מצבה. בשיחתן למדה החוקרת כי האישה נותרה חסרת כל וכי היא מכלכלת בקושי רב את עצמה ואת בנה הנכה המתגורר עמה.

השתיים המשיכו לשוחח והאישה סיפרה כי היא נותרה ללא כסף וללא אוכל במקרר. בסיום השיחה, בשל מצבה של האישה וגילה המתקדם, החליטה רס”ר מלכה להגיע לבית האישה ולגבות בעצמה את העדות לצורך המשך הטיפול בתיק. בדרכה לדירה רכשה רס”ר מלכה סל מוצרים לאישה עם גבינות, לחמים ומוצרים נוספים. “זה היה צו מצפוני ואני שמחה שפעלתי כך. היא אישה מקסימה ואני אשמח להמשיך לסייע”, סיפרה רס”ל מלכה.

קרדיט תמונה וכתבה: דוברות משטרת מרחב דן.

נשמח אם תגיבו עם הפייסבוק שלכם

תגובות

אודות מסובין

מסובין מגזין האביב החרדי
מסובין - מגזין האביב החרדי. רשת חברתית וקהילה ליצירת סגנון חיים לייף סטייל חרדי-ישראלי. חדשות, דעות, תרבות, לימודים אקדמאים וקריירה, עבודות לחרדים, פיתוח כלכלי, נדל"ן, הייטק ואינטרנט, מוזיקה חרדית מתחדשת, צרכנות וקופונים, יחסים ומשפחה ועוד. העולם החדש של החרדים החדשים.

מעניין מאוד

בני ברק מחפשת מוצא למצוקת התחבורה, עיר ובליבה פקק

הוצאת כל התחבורה הבינעירונית מרחובות העיר לתחנה מרכזית אחת בצפון בני-ברק ותחנה אחרת בדרך ליציאה… המשך לקרוא בני ברק מחפשת מוצא למצוקת התחבורה, עיר ובליבה פקק

כתיבת תגובה