רפואה טבעית || הסוד לחיים בריאים מתגלה, לימון על הבוקר.

לימון רפואה טבעית
הלימון מוסיף המון. שתית לימון על הבוקר משפרת את איכות החיים.

אילנה פריגן | אין זה סוד שללימון ישנן תכונות רבות, אני מביאה לידיעתכן מספר טיפים ושימוש בלימון הפרי הבלתי מעורער לטיפוח החן והיופי לאישה ולגבר.

טיפ 1. הלימון מנקה כתמי  שמש  מעור הפנים והגוף, חוצים לימון לשניים ומעבירים על גבי הכתמים יש לחזור על פעולה זו מספר פעמים עד להעלמת הכתמים.  כמו כן יש לו שימוש נוסף לגוף כדאודורנט טבעי לבית השחי .
טיפ מספר 2. ישנן נשים מטפטפות מספר טיפות על השפתיים לפני השינה לשמירת לחות השפתיים.

טיפ מספר 3. הלימון מעלים שחורים מעל הפנים , לחצות לימון לסחוט להוסיף סוכר ולעשות את הפנים באזור השחורים רצוי ומומלץ לחזור על פעולה זו עד להורדת השחורים .. ישנם סוגי עור שזקוקים לעזרה להוצאת ה”שחורים” על ידי לחיצה.
טיפ מספר 4. הלימון משמש להלבנת ציפורנים, לשפשף את הציפורניים עם חצי לימון.
טיפ מספר 5.  מומלץ בכל בוקר חצי לימון סחוט מהול במים פושרים ואני באופן אישי ממליצה לשדרג : לשים בקנקן לימון גדול חתוך לקוביות , עלי נענע בערך חצי חבילה שטופה ומים . להשאיר לילה במקרר וכל בוקר לפני הקפה ולפני האוכל לשתות כוס, מוריד בטן , באחריות .
טיפ מספר 6. לימון לניקוי פנים .. אני ממליצה לשדרג: לימון סוכר וסבון (המרוקאיות שביננו מוסיפות ערק במקום סבון) לעסות את הפנים היטב להמתין רבע שעה ולשטוף במים פושרים. הרגשה של מתיחת פנים ורעננות.
טיפ מספר 7. לימון להבהרת השיער במקום צבע גם מבהיר וגם מבריק את השיער , לסחוט שני לימונים למרוח על השיער ולהמתין כשעה בשמש.לחפוף היטב ולהתחדש..
במאמר מוסגר .. שמעתי שישנה אמונה רווחת שללימון תכונה חשובה .. כל המשתמש בו באופן קבוע כשתיה בבוקר .. מחטא את גופו מתאים סרטניים ..

נשמח אם תגיבו עם הפייסבוק שלכם

תגובות

אודות אילנה פריגן

אילנה פריגן
מאמנת אישית להעצמת נשים רואת חשבון בחייה המקצועיים. מרצה ומנחה.

מעניין מאוד

שווה לראות || כולם מתים אבל לא כולם חיים

“הדמעות המרות ביותר שניגרות עלי קברים, הן על מילים שלא נאמרו ומעשים שלא נעשו”. – הרייט… המשך לקרוא שווה לראות || כולם מתים אבל לא כולם חיים

כתיבת תגובה