בני ברק רחוב החשמונאים, נהג רכב שאיבד שליטה במהלך נסיעה, נפל לאתר בניה.

car

אפרים וינברגר כונן ארגון “הצלה” מסניף גוש דן שהגיע ראשון למקום, מספר: “לדברי הנהג שהיה בהכרה מלאה, במהלך נסיעתו איבד שליטה על רכבו, נכנס בגדר של אתר בניה, ונפל מגובה של כחמישה מטרים.

יהודה יוסקוביץ מתנדב ביחידת האופנועים של איחוד הצלה סיפר: “כשהגעתי לזירה נתקלתי ברכב הפוך על גגו בתוך אתר בניה ברחוב החשמונאים ובתוכו נהג הרכב כבן 50 נמצא בהכרה מלאה. אזרחים שעברו בסמיכות למקום וראו את הרכב נופל מגובה לתוך הבור באתר הבניה גילו תושיה וחילצו את הנהג מהרכב ויחד עם מתנדבים נוספים הענקנו לנהג הפצוע טיפול רפואי ראשוני.

לאחר מכן הנהג פונה בניידת טיפול נמרץ של מד”א לבית החולים תל השומר כשמצבו מוגדר בינוני עם חשד לפגיעת ראש” כשבאורח נס הוא היה הנהג בהכרה מלאה כל העת. שולחים לו איחולי רפואה שלמה והחלמה מיידית.

צילום: מוטי קרליץ

נשמח אם תגיבו עם הפייסבוק שלכם

תגובות

אודות מסובין

מסובין מגזין האביב החרדי
מסובין - מגזין האביב החרדי. הבית של החרדים החדשים, רשת חברתית וקהילה ליצירת סגנון חיים חרדי-ישראלי. חדשות, דעות, תרבות, לימודים אקדמאים וקריירה, עבודות לחרדים, פיתוח כלכלי, נדל"ן, הייטק ואינטרנט, מוזיקה ותרבות, אופנה יופי ובריאות, תיירות, צרכנות וקופונים, יחסים משפחה ועוד ...

בדוק גם את זה

בני ברק מחפשת מוצא למצוקת התחבורה, עיר ובליבה פקק

הוצאת כל התחבורה הבינעירונית מרחובות העיר לתחנה מרכזית אחת בצפון בני-ברק ותחנה אחרת בדרך ליציאה… המשך לקרוא בני ברק מחפשת מוצא למצוקת התחבורה, עיר ובליבה פקק

כתיבת תגובה