בוז’י הרצוג || בחברה מתוקנת, חושף שחיתות ראוי לשבח

Isaac Herzog

אורי הייטנר | “מוסר של גנבים” – בתגובתו על הפרסום על הבדיקה (חקירה?) המתנהלת בעניינו, האשים הרצוג את הליכוד ופעילים מתוסכלים בהכפשתו. תלונות – אמת או שווא, בנושאי בחירות פנימיות במפלגה, אף פעם אינן מגיעות ממפלגה יריבה. האמירה על הליכוד, נועדה לנסות ללכד מאחוריו את השבט, ומעידה בעיקר על הלחץ שבו הוא נמצא. כוונתו האמתית הייתה ל”פעילים המתוסכלים”, כלומר ליריביו במפלגה.

למי הוא מתכוון? את השיימינג הוא עשה באמצעות בן כספית, שהצביע, בשם “מקורבי הרצוג” על משה קלוגהפט, יועצו האסטרטגי של ח”כ אראל מרגלית, המאותת על כוונתו להתמודד נגד הרצוג.

בתכנית “הכל דיבורים” כבר עמד מרגלית בחקירה צולבת של קרן נויבך ויואב קרקובסקי, האם הוא עומד מאחורי העברת המידע למשטרה?

בראש סולם הערכים של עולם הפשע, עומדת הנאמנות. לא הנאמנות לחוק, למדינה, לטובת הציבור, אלא ל”ארגון”. בתחתית סולם הערכים של עולם הפשע ניצב ה”שטינקר”, המלשן. בנורמות של העולם התחתון, שולה זקן הייתה דמות מופת כל עוד שכבה על הגדר למען הסנדק. ברקע שהפלילה אותו היא שטינקרית בזויה.

בחברה מתוקנת, חושף שחיתות ראוי לשבח.

הבה לא נתבלבל. השאלה החשובה והמעניינת אינה מי דיווח למשטרה וגרם לפתיחת הבדיקה / חקירה, אלא האם יש אמת בחשדות. אם הם נכונים, כלל אין זה משנה מי עשה את השירות החשוב לציבור ודיווח למשטרה.

אם יתברר שהרצוג נקי, ושמישהו תפר לו תיק כדי לפגוע בו פוליטית, או אז השאלה החשובה תהיה מי העבריין שעשה כן.

כל עוד אנו בשלב הבדיקה / החקירה, זה ממש לא מעניין. הדבר היחיד שמעניין, הוא האם הרצוג פעל בניגוד לחוק ובצורה מושחתת.

קרדיט תמונה: ויקפדיה

נשמח אם תגיבו עם הפייסבוק שלכם

תגובות

אודות מסובין חדשות חרדים

מסובין חדשות חרדים
מסובין - חדשות חרדים. רשת חברתית חרדית ליצירת תוכן וסגנון חיים של חרדים בישראל. חדשות היום. מבזקי חדשות, על פוליטיקה, יהדות, דעות ופרשנויות, לימודים וקריירה, עבודות לחרדים, עסקים וכלכלה, נדל"ן, הייטק ואינטרנט, לייף סטייל חרדי, שירים חסידיים, צרכנות וקופונים, יחסים ומשפחה יזמויות ועוד. בעולמם של חרדים.

בדוק גם

הרב חיים קארו || כפרה, מספיק !

הרב חיים קארו, שוחט מוסמך, יוצא נגד מנהג שחיטת עופות ל”פדיון כפרות” וקורא לכולנו להרוויח… המשך לקרוא הרב חיים קארו || כפרה, מספיק !

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מעבר לסרגל הכלים