אריה שליש בן 81 חגג בר מצווה באיחור של 68 שנה

בר מצווה אחרי 68 שנים

אריה שליש, בן 81 מתל אביב, הוא אחד ממתנדבי המשטרה הוותיקים ביותר. הוא מתנדב במשטרת ישראל החל משנת 1974. את שירותו החל במרחב דן, שם הקים את יחידת הצלפים. כמדריך ירי וקצין קליעה הכשיר מאות מתנדבים. בשנים האחרונות הוא משמש כאחראי על תפעול מתנדבים במרחב יפתח. במסגרת זו הוא משקיע מרץ וזמן רב,

ובשנה החולפת אף זכה בתואר המתנדב המצטיין של מחוז ת”א.

לאחרונה נודע למפקדיו כי בשל נסיבות חייו אריה מעולם לא חגג בר מצווה, וכי הוא מצר על כך מאוד.

השוטרים והקצינים בתחנה החליטו להתגייס למשימה ולארגן לו חגיגת בר מצווה, באיחור של 68 שנה. לפני כשבוע הם התכנסו יחד עמו בבית כנסת למעמד העלייה לתורה.

חבריו אריה שליש מספרים על מה שהם מגדירים “איש יקר”. סיפר אחד מחבריו – יצא לי להתנדב איתו במשטרה מספר שנים. איש עם לב רחב וידע מקצועי רב.

מאחלים לך אריה עד 120 שנים של שרות ובריאות.

 

תמונה קרדיט דף הפייסבוק – משטרת ישראל

 

חוצץ

 

רוצים לפרסם את דעתכם ב”מסובין”? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

 

נשמח אם תגיבו עם הפייסבוק שלכם

תגובות

אודות מגאזין לייפסטייל חרדי-ישראלי

מסובין מגאזין לייפסטייל חרדי-ישראלי

מסובין – מגאזין לייפסטייל חרדי-ישראלי. רשת חברתית ליצירת סגנון חיים חרדי-ישראל. חדשות היום. מבזקי חדשות, פוליטיקה, יהדות, דעות ופרשנויות, לימודים וקריירה, עבודות לחרדים, עסקים וכלכלה, נדל”ן, הייטק ואינטרנט, לייף סטייל חרדי, שירים חסידיים, צרכנות וקופונים, יחסים ומשפחה יזמויות ועוד. בעולמם של חרדים.

בדוק גם

הרב חיים קארו || כפרה, מספיק !

הרב חיים קארו, שוחט מוסמך, יוצא נגד מנהג שחיטת עופות ל”פדיון כפרות” וקורא לכולנו להרוויח… המשך לקרוא הרב חיים קארו || כפרה, מספיק !

כתיבת תגובה