אפליקציה חדשה || נמצא הפתרון הטכנולוגי לבעיות בזוגיות

mobile-phone

שוק האפלקציות מתעשר כמעט בכל יום באפלקציה חדשה ולרוב אנשים מורידים את השימושיות ביותר אבל על האפלקציה הזו לא תוכלו בקלות לוותר היא תדע לספר לכם בכמה קליקים אם האדם איתו אתם חולקים את חייכם מתאים לכם

תעצרו לרגע לא מדובר במיסטיקה מדובר בשאלות אמתיות שאתה או את תצטרכו לענות עליהן ולגלות את אולי הנורא מכל או את הנפלא מכל שעשיתם את הבחירה הנכונה בזוגיות ויש גם בשורה טובה תוכלו לדעת מה רמת הקשר והעוצמה של היחסים מהן נקודות התורפה ומה צריך לתקן בכדי לשדרג את הזוגיות , מתאים ונכון לכל אחד. ומה שעוד מדהים באפלקציה הזו … לא תאמינו היא מבית היוצר של צעיר חרדי הייטקיסט

רוצים לגלות את עצמיכם מחדש למה אתם מחכים רוצו להתקין את האפליקציה ותהנו מאיכות ביחסים הבינאישיים כמו שלא הכרתם

אני שמח להכיר לכם אדם וחרדי מיוחד במינו הכירו את – ישראל יצחקי

ישראל מה הציק לך כל כך שפתאום קם אדם ובונה אפלקציה לבחון את הזוגיות

הנתונים כיום הם כאלה שכל זוג שלישי מתגרש, אבל לא בטוח שהשניים שנשארים יחד חיים בזוגיות מאושרת. חשבתי מה ניתן לעשות על מנת לתת איזה שהוא כלי מדידה, שיהווה אינדיקציה לגבי איכות הקשר הזוגי, שיאפשר גם לדעת היכן אנחנו טובים והיכן ניתן לשפר. כמו כן, לבדוק האם רמת הציפיות של בני הזוג בני הזוג שווים בדברים ובאילו דברים לא לדוגמא: ייתכן שבן הזוג מרגיש שיש בבית הערכה, אך בן הזוג השני מרגיש שחסר לו או שאין בכלל.

לכן דרך הפתרון היא באמצעות עניית שאלות, כך כל אחד עונה על פי מה שהוא מרגיש וחווה סובייקטיבית. כי גם אם ישנה הרבה הערכה מבן הזוג השני, ייתכן שהראשון אינו מרגיש זאת מספיק ומצפה ליותר, אם כן זו נקודה שכדאי לו לדעת שעליו לפתור אותה.

הפתרון הנכון כמובן יבוא על ידי תקשורת שלו עם הן הזוג, או דרך מטפל / מגשר זוגי במקרים שהתקשורת ביניהם לא מספיק טובה. 

ייתכן שגם בן זוג שעומד בפני גירושין, יוכל להיעזר באפליקציה.

זהו כלי הבחנה  בו רק לנבחן ידועות התשובות, ייתכן שהוא יראה שהציון שלו זה80% שזה ציון גבוה יחסית לפי הדרישות של האפליקציה (כי 100% זה רמת קשר מושלמת ברמה שהיא לא תתכן במציאות). וכשיבדוק יותר לעומק, יכול מאוד להיות שהוא יגלה שהזוגיות שלהם דווקא טובה ושהחיסרון בקשר הזה הוא רק באחד הוא שניים מהנושאים החשובים בקשר הזוגי. כך שהכוס לא כזאת ריקה כפי שהיה ניראת (כך שייתכן שעל ידי טיפול ספציפי בנושא אחד הם יפתרו את הבעיה ביניהם ויחיו באושר).

כידוע שאם יש משהו מאוד טוב בקשר הזוגי, זה מהווה רק 20% מהקשר. אבל אם יש משהו חסר ביותר בקשר הזוגי, זה פתאום קופץ לבעיה שפוגעת ב-90% מהקשר או הורסת את הקשר כולו.

מי אתה ישראל יצחקי

אני חרדי נשוי + 2, גר בכפר חב״ד, נולדתי בכפר ועברתי מסלול חרדי חב״די רגיל.

לאחר החתונה התגייסתי לחיל מודיעין דרך מסלול שח״ר – בינה בירוק, שם למדתי מחשבים ונמשכתי בעיקר לתחום התוכנה בכלל ולפיתוח אפליקציות לניידים בפרט. מיד לאחר השחרור עברתי קורס לאנדרואיד ואייפון במכללת האקריו, את רוב הדברים כמו פיתוח צד שרת למדתי מהאינטרנט עצמאית.

הוצאת האפליקציה הזו היא הגשמת חלום עבורי, בתקווה שהיא תגיע ללב המשמשים ותספק להם מענה.

מה כבר קיים

בתחום קיימים אפליקציות רבות, רובם ניחוש רמת קשר על ידי אסטרולוגיה וכל מיני חישובים אקראיים ולא נותנים אינדיקציה הגיונית.

ניתן למצוא ברשת שאלונים בנושא זוגיות, הם נותנים ציון כללי, אבל אי אפשר לקבל משם אינדיקציה לשיפור נושא מסוים או ציונים פרטניים לנושאים החשובים בזוגיות ובקשר חברותי בכלל.

מה שונה הרעיון של המוצר שלך ממוצרים אחרים הקיימים כבר בשוק

לכן כאן המענה בא לתת לא רק ציון כללי על הקשר, אלא גם ציון פרטני בכל נושא. כך ניתן לראות מה תקין ואיפה כדאי לשפר.

כמו כן זה נעשה בשיטה של טיפול רגיל, שהמשתמש הוא זה שנותן לעצמו את התשובות לפי מה שהוא מרגיש, לפי מה שהוא חווה. כפי שכל מטפל זוגי צריך לשמוע את החוויות האישיים ולא מספיק מידע כללי, בטח שלא על פי נתונים יבשים כמו שם ותאריך לידה… כך האפליקציה מחשבת את התוצאה לפי מה שהמשתמש עונה.

יובהר שהאפליקציה לא בא להחליף יעוץ ואינה מתיימרת לדייק במאה אחוז. מטרתה להראות את נקודות החוזק בקשר הזוגי הקיים ולמקד למקומות בהם יש לטפל.

 

לקריאה נוספת!

ישראל למה האפליקציה שלך דורשת הרשמה?

זה נכון שהמשתמשים אינם אוהבים להירשם, אך זה מאפשר למשתמש להיכנס לנתונים בעתיד, גם אם החליף פלאפון. לראות את היסטוריית הנתונים (האפליקציה מאפשרת לכל משתמש למלאות יותר ממבחן אחד ולתת שם לכל מבחן). כך שבהמשך הוא יכול להשוות אם חלה התקדמות בקשר, או אם כעת יש להתמקד במשהו אחר לקידום הקשר הזוגי.

כמו כן, בעתיד יש כוונה לאפשר ציון זוגי, על ידי שקלול התשובות של שני בני הזוג וכמובן על ידי אישור של שניהם. כרגע זה עדיין לא מיושם כיון שהמטרה היא לאפשר פרטיות של אחד ולא בטוח שזה מה שהמשתמשים ירצו. (הרי גם כרגע הם יוכלו למלאות כל אחד לעצמו ולהשוות ביניהםוכך לבדוק את הפער בין הציפיות והחוויות של כל אחד בקשר)

לסיום הייתי רוצה לציין שהאפליקציה חינמית וללא פרסומות.

האמת שלא הצלחתי להתאפק עד סוף הכתבה והורדתי את האפלקציה, מדהימה!!!

למה אתם מחכים קישור להורדה

https://play.google.com/store/apps/details?id=net.isrolik.becomecouple

מייל להארות ותגובות

becomecouple@gmail.com

האפליקציה כעת רק לאנדרואיד מגירסה 4.4 ובעברית בלבד

נשמח אם תגיבו עם הפייסבוק שלכם

תגובות

אודות מסובין

מסובין מגזין האביב החרדי
מסובין - מגזין האביב החרדי. הבית של החרדים החדשים, רשת חברתית וקהילה ליצירת סגנון חיים חרדי-ישראלי. חדשות, דעות, תרבות, לימודים אקדמאים וקריירה, עבודות לחרדים, פיתוח כלכלי, נדל"ן, הייטק ואינטרנט, מוזיקה ותרבות, אופנה יופי ובריאות, תיירות, צרכנות וקופונים, יחסים משפחה ועוד ...

מעניין מאוד

יזהר שי || האסון של אומת האקזיטים גלובס – “בעיטת קרן”

חבר הכנסת הפרופסור מנואל טרכטנברג מהמחנה הציוני קנה לעצמו כמה רגעי תהילה בשבוע שעבר כשהצהיר… המשך לקרוא יזהר שי || האסון של אומת האקזיטים גלובס – “בעיטת קרן”

כתיבת תגובה