אנחנו בונים אם ועיר בישראל || חריש תהיה, מודיעין החדשה.

נאום חריש

המטרה שלנו היא להקדים את הפיתוח על הביקוש. כרגע הביקוש מקדים את הפיתוח, ואנחנו נדביק את הפיתוח לביקוש ואולי אפילו גם נעבור אותו במהרה. תוך שלושה שבועות בריכוז של מנכ”ל משרדי תוגש החלטת ממשלה בהמטרה לפתור כאן שתי בעיות הכרחיות שחייבים לפתור אותן – גם תחבורה וגם מעונות יום, וכמובן דברים אחרים שקשורים בפיתוחה של העיר דברי ראש הממשלה בנימין נתניהו בעת שסייר בעיר המתפתחת חריש.

בדיון על סטטוס פיתוח העיר, על האצת בנייתה ועל הסרת חסמים, השתתפו שר האוצר משה כחלון, שר התחבורה ישראל כץ, שר הפנים סילבן שלום ושר הבינוי והשיכון יואב גלנט. במסגרת הדיון הנחה ראש הממשלה את מנכ”ל משרדו אלי גרונר לקדם הצעת החלטה שתרכז את הטיפול הכולל בהשגת היעדים ובהתפתחות וצמיחת העיר חריש.

“אנחנו בונים עיר ואם בישראל אמר ראש הממשלה בנימין נתניהו – זו תהיה מודיעין החדשה. הקצב של הבנייה מתחרה בקצב ההתעניינות, ואנחנו נקדים את קצב הבנייה, נקבל את ההחלטות הדרושות כי אנחנו בתנופת בנייה גדולה מאוד. אני בא עכשיו מעפולה עם שר האוצר ושר השיכון והבינוי. אנחנו מכסים את כל הארץ בפרויקטים מגוונים של בנייה, שיוסיפו עשרות אלפי דירות חדשות כחלק מהמחויבות שלנו לטפל בבעיית השיכון, אבל לא רק לטפל בה אלא באמת להזניק את מדינת ישראל מעלה מעלה.

לבנות עיר חדשה זו גם אמירה ציונית וגם אמירה ביטחונית, כי אנחנו בעצם אומרים לאויבינו: ‘לא תוכלו לנו’. אתם רוצים לעקור אותנו, אתם רוצים לייאש אותנו, ואנחנו כמובן, בדרכנו כבר מאה שנים, שוברים את גלי הטרור ובונים את ארצנו, ועיניכם רואות את התנופה הזאת.

אנחנו ידענו טרור של מטענים, טרור של טילים, עכשיו אנחנו מתמודדים עם טרור של סכינים – אנחנו נוכל להם. עם עיבוי כוחות, עם גיבוי לכוחות, עם פעולה מאוד נמרצת, בעיקר עם רצון הברזל שלנו, של הממשלה, של צה”ל, של זרועות הביטחון ושל אזרחי ישראל, להמשיך לחיות, להמשיך לבנות ולהדוף את אויבינו – אנחנו מאמינים בזה”.

בפתח הדיון להסרת חסמים אמר ראש הממשלה בנימין נתניהו:
“התוצאה המעשית של הישיבה הזאת היא החלטת ממשלה שתוגש תוך שלושה שבועות בריכוז של מנכ”ל משרדי. המטרה לפתור כאן שתי בעיות הכרחיות שחייבים לפתור אותן – גם תחבורה וגם מעונות יום, וכמובן דברים אחרים שקשורים בפיתוחה של העיר.
כרגע המטרה שלנו היא להקדים את הפיתוח על הביקוש. כרגע הביקוש מקדים את הפיתוח, ואנחנו נדביק את הפיתוח לביקוש ואולי אפילו גם נעבור אותו במהרה.
יש פה בשורה גדולה של עיר חדשה בישראל, לא רק לאזרחי ישראל ולא רק כמובן גם לצורכי פתרון בעיות הדיור, אלא גם לא פחות בשורה לכל הסביבה – אנחנו בונים. לא רק שאנחנו לא זזים מכאן, אנחנו בונים את מדינתנו ואת ארצנו”.

צילום: קובי גדעון, לע”מ

ראש העיר יצחק קשת: אני שמח לבשר לכם כי היום התפרסם  מכרז ל-208 יחידת דיור של מחיר למשתכן בשכונת המגף מדובר בעוד צעד חשוב שינגיש את חריש למשפחות צעירות ויאפשר לעיר להמשיך להיות האלטרנטיבה הכי טובה לדיור בר השגה. מצפה לראותכם בקרוב בין תושבינו…

בשלב זה מפורסם מכרז לקבלנים המתמודדים על הזכות לבנות דיור במחיר למשתכן. לאחר שיבחר קבלן שישווק את הדירות יפורסם יום הרשמה לקהל הרחב. כל הפרטים בקישור מכרז ל-208 יחידת דיור של מחיר למשתכן בשכונת המגף

נשמח אם תגיבו עם הפייסבוק שלכם

תגובות

אודות מסובין חדשות חרדים

מסובין חדשות חרדים

מסובין – חדשות חרדים. רשת חברתית חרדית ליצירת תוכן וסגנון חיים של חרדים בישראל. חדשות היום. מבזקי חדשות, על פוליטיקה, יהדות, דעות ופרשנויות, לימודים וקריירה, עבודות לחרדים, עסקים וכלכלה, נדל”ן, הייטק ואינטרנט, לייף סטייל חרדי, שירים חסידיים, צרכנות וקופונים, יחסים ומשפחה יזמויות ועוד. בעולמם של חרדים.

בדוק גם

המדינה תשקיע מעל מיליארד ש”ח בפיתוח העיר חריש.

לאחר שכמעט שנתיים של פעילות מאחורי הקלעים הבשילו והגיעו לכלל סיום, אבל הסיום הזה הוא… המשך לקרוא המדינה תשקיע מעל מיליארד ש”ח בפיתוח העיר חריש.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *