אחרי מדורות ל”ג בעומר || בבני ברק נושמים לרווחה

שיטור עירוני
פעילות יזומה לקראת ל”ג בעומר, בתמונה פינוי מדורה הסמוכה לעצים ולבתי מגורים.

 

בתום מבצע  משולב של עיריית בני ברק על אגפיה השונים, תחנת כיבוי אש בראשות טפסר משנה משה אבוטבול, כוחות מד”א והצלה, מסכמים היום בלשכת ראש העיר בסיפוק רב – מבצע “מדורה ירוקה” היה הצלחה מרשימה, ליתרון של שילוב כל האחראים לנושא הדלקת מדורות ל”ג בעומר בבני ברק.

בדו”ח שהוגש לשולחנו של ראש העיר הרב חנוך זייברט, לסיכום הפעילות בתחום זה לקראת ל”ג בעומר וגיבוש לקחים ומסקנות לשנה הבאה, נמסר כי למעט מספר מדורות  ל”ג בעומר שהצריכו מעורבות כבאי אש ירד השנה  בעשרות אחוזים לעומת השנה שעברה, בעקבות פעילות דראסטית של השיטור העירוני לקראת יום ההילולא לפינויין ולפירוקן  של מדורות בקרבת חוטי חשמל, בתי מגורים, שדה קוצים ורכוש.

אברהם טננבוים, מזכיר העירייה ודוברה מסר כי כבר שבועות אחדים לפני ל”ג בעומר התכנס מפגש עבודה בראשות ראש העיר  ובריכוזו של הרב ישראל דרנגר, רמ”ט רה”ע, ובו הוחלט לשים דגש מיוחד על סיורים ימים אחדים לפני ל”ג בעומר בכל אזורי העיר של השיטור העירוני שבפיקוד פקד צפניה מרק ובהנהלת מר שלמה מלכא, כדי לבדוק את המדורות , ובעקבות זאת, פורקו 40 מדורות, בתיאום מקצועי עם תחנת כיבוי אש בני ברק, שבפיקוד טפסר משנה משה אבוטבול, המפקד החדש של התחנה, וכמו”כ סוכמה ובוצעה תכנית לסייר בליל ל”ג בעומר בכל האזורים, ובעקבות זאת, ננקטו פעולות לפינוי מדורות שהיה בהן חשש לבתי מגורים. בעקבות זאת, אכן, ירד מספר הדליקות הבעייתיות באורח משמעותי ביותר, ונדרשה התערבות כבאים בעשרות אחוזים פחות, לעומת העבר. המוקד העירוני סייע למבצע בתגבור צוות התורנים ובקבלת הודעות מתושבים על מוקדי תבערה מסוכנים.

במסגרת פעילות השיטור העירוני, בשיתוף אגף התברואה העירוני שבהנהלת מר נתנאל נחום והשירותים הוטרינריים המשותפים לעיריות בני ברק וגבעתיים, פונתה משאית שלימה של גרואטות שהושלכו במוסך לאופנועים ברח’ הרצל, הפועל באורח בלתי חוקי, פונה כלב שאחזקתו אסורה וננקטו צעדים כנגד המוסך ומפעיליו, שגרמו למטרדי רעש ופסולת רבה.

בתמונה: מר שלמה מלכא מלווה בפקחי ושוטרי השיטור העירוני בפינוי המטרדים והפסקת פעילות המוסך.

מבצע זה הוא חלק מתכנית יזומה רחבת היקף למניעת הנגרמים מהמוסך וגורמים ,מלכלכים” באיזור, עוד נמסר כי פעילות זו תימשך, גם בימים הקרובים, בהגברת האכיפה עד להפסקת השימוש במקום כמוסך, ועד שיוסרו כל המטרדים ויושב לכנו השקט לתושבי הבניין הסמוך.

 

 

 

נשמח אם תגיבו עם הפייסבוק שלכם

תגובות

אודות מסובין

מסובין מגזין האביב החרדי
מסובין - מגזין האביב החרדי. רשת חברתית וקהילה ליצירת סגנון חיים לייף סטייל חרדי-ישראלי. חדשות, דעות, תרבות, לימודים אקדמאים וקריירה, עבודות לחרדים, פיתוח כלכלי, נדל"ן, הייטק ואינטרנט, מוזיקה חרדית מתחדשת, צרכנות וקופונים, יחסים ומשפחה ועוד. העולם החדש של החרדים החדשים.

מעניין מאוד

בני ברק מחפשת מוצא למצוקת התחבורה, עיר ובליבה פקק

הוצאת כל התחבורה הבינעירונית מרחובות העיר לתחנה מרכזית אחת בצפון בני-ברק ותחנה אחרת בדרך ליציאה… המשך לקרוא בני ברק מחפשת מוצא למצוקת התחבורה, עיר ובליבה פקק

כתיבת תגובה