אבל כבד ירד הבוקר על העיר בת ים | רב העיר יוסף בר שלום זצ”ל, הלך לעולמו.

הרב יוסף בר שלום רב העיר בת ים

עם השמע הבשורה המרה כי רבה הראשי של העיר בת ים הרב יוסף בר שלום זצ”ל,  הלך הבוקר (ראשון) לעולמו, אבל כבד ירד על העיר בת ים, הרב בפטירתו היה בשנות השמונים לחייו.

הרב בר שלום חלה תקופה זה ארוכה ואושפז בבית החולים “מעייני הישועה” לטיפול ולהשגחה, אך כאמור הבוקר ראש חודש אלול, נאלצו רופאיו לקבוע את מותו למגינת לבם של בני משפחתו, תלמידיו שומעי שיעוריו ותושבי העיר בת ים ההמוים והכואבים.

הרב בר שלום היה ממקורביו של שר התורה הרב עובדיה יוסף זצוק”ל, והוא שמינה אתו לתפקיד רבה של בת ים לאחר שהראשל”צ הרב אליהו בקשי דורון עזב את בת ים לטובת מיניו לרבה הראשי של העיר חיפה.

פרטים על מסע ההלוייה יפורסמו בהמשך.

הלווית הרב הראשי לעיר בת ים  הרב יוסף בר שלום זצ״ל.

תצא בשעה 14:00 מבית הכנסת הספרדי המרכזי מאור ישראל. שדרות העצמאות 16 בת ים. ובשעה 18:00 יגיע מסע ההלוויה לבית ההספד הספרדי בהר המנוחות ירושלים שם ייטמן הרב.

IMG-20150816-WA0111

נשמח אם תגיבו עם הפייסבוק שלכם

תגובות

אודות מסובין

מסובין מגזין האביב החרדי
מסובין - מגזין האביב החרדי. הבית של החרדים החדשים, רשת חברתית וקהילה ליצירת סגנון חיים חרדי-ישראלי. חדשות, דעות, תרבות, לימודים אקדמאים וקריירה, עבודות לחרדים, פיתוח כלכלי, נדל"ן, הייטק ואינטרנט, מוזיקה ותרבות, אופנה יופי ובריאות, תיירות, צרכנות וקופונים, יחסים משפחה ועוד ...

מעניין מאוד

קום התהלך בארץ || בשישי הקרוב יוצאים להכיר את ארץ שכם, בואו!

    רכבי שטח מכל סוג מוזמנים להירשם לחווייה וטיול ייחודי עוצר נשימה. *הטיול מאושר… המשך לקרוא קום התהלך בארץ || בשישי הקרוב יוצאים להכיר את ארץ שכם, בואו!

כתיבת תגובה