אבל כבד יורד על בני ברק

עלה מוות בחלונינו - הרוג שני מהלווית הרב וואזנר זצ"ל
עלה מוות בחלונינו – הרוג שני מהלווית הרב וואזנר זצ”ל

עם היוודע על מותו של הרוג נוסף, הקדוש יצחק סאמעט זצ”ל שנפצע אנושות בהלווית הרב וואזנר זצ”ל.

הקדוש יצחק סאמאט הפצוע אנושות מהלווית הרב וואזנר נפטר הבוקר בבית החולים בלינסון, בבי”ח נמצאים פצועים נוספים.

בשורת האיוב על מותו בטרם עת של הפצוע השני באסון בני ברק מכה בתדהמה ובצער עמוק את תושבי העיר בני ברק בה התרחש האסון, שככל שאנו נוברים בהיסטוריה היהודית שלנו אסון בסדר גודל כזה ובמעמד מסוג זה לא קרה במאה שנים האחרונות במקומותינו.

חופשות רבות מתבטלות ומשפחות רבות בוחרות לחזור לביתן לערוך חשבון נפש בתוך ימי החג, שהפכו באחת מיום טוב ליגון ומשמחה לאבל, הציבור מוכה הכאב שמוביל בפעם השניה בתוך יומיים את הטובים שבבניו. והשאלה הנשאלת מה עשה השם לארץ ככה? מה חורי האף הגדול הזה? איפה ההנהגה העירונית שתתן תשובות לשאלות הקשות שכל בית היום בישראל שואל בימים אלו? מה פשר השתיקה ? מדוע מאף בית  מגדולי התורה שבעירנו לא יוצאת הדרכה והכוונה מה עלינו לעשות בשעה הקשה הזו?

בבני ברק חוקים נקבעים בדם עד מתי?
בבני ברק חוקים נקבעים בדם עד מתי?

דובר עיריית בני ברק, אברהם טננבוים, מסר בתגובתו לאסון כי העירייה איננה מארגנת הלוויות, העירייה נתבקשה לעזור בפרטים הטכניים הקשורים להלוויה ואכן פעלה בהתאם. למה שקרה בהלוויה אין קשר לעירייה ואין זה מתפקידנו לאבטח באירועים מסוג זה. ומה גם שאין זה אירוע עירוני בהפקת העירייה, ואין זה תפקידינו.

האחריות כולה מונחת על מארגני ההלוויה. “אין זה העניין שלנו”. 

 

 

 

נשמח אם תגיבו עם הפייסבוק שלכם

תגובות

אודות מגאזין לייפסטייל חרדי-ישראלי

מסובין מגאזין לייפסטייל חרדי-ישראלי

מסובין – מגאזין לייפסטייל חרדי-ישראלי. רשת חברתית ליצירת סגנון חיים חרדי-ישראל. חדשות היום. מבזקי חדשות, פוליטיקה, יהדות, דעות ופרשנויות, לימודים וקריירה, עבודות לחרדים, עסקים וכלכלה, נדל”ן, הייטק ואינטרנט, לייף סטייל חרדי, שירים חסידיים, צרכנות וקופונים, יחסים ומשפחה יזמויות ועוד. בעולמם של חרדים.

בדוק גם

בני ברק מחפשת מוצא למצוקת התחבורה, עיר ובליבה פקק

הוצאת כל התחבורה הבינעירונית מרחובות העיר לתחנה מרכזית אחת בצפון בני-ברק ותחנה אחרת בדרך ליציאה… המשך לקרוא בני ברק מחפשת מוצא למצוקת התחבורה, עיר ובליבה פקק

כתיבת תגובה